Avarinių medžių pjovimas – tai turi būti atlikta anksčiau negu nutiko nelaimė.

         2015 metų pradžioje, Žemaitijos pusėje praūžė stipri audra. Ji nepraėjo be pasekmių.
Vieni gyventojai liko be elektros, kiti rinko aplaužytas medžių šakas iš savo kiemo, o dar kitiems teko pasukti labiau galvas. Ne vienas  medis buvo nulaužtas, nes nebuvo laiku atlitkas avarinių medžių pjovimas.
UAB „Pjovėjai“ jau tą pačia dieną po prasiautusio uragano gavo nukentėjusios moters skambutį iš Klaipėdos miesto. Moteris prašė skubios pagalbos  pašalinant avarinės būklės medį kuris yra užvirtęs ant gyvenamo namo, o  nei vietiniai girininkai, netgi  gaisrininkai jai padėti negalėjo. Tokiam darbui jau buvo reikalinga profesionalų pagalba.

Skubiai atvykę į vietą pamatėme iš šaknų išjudintą beržą ir pavojingai įkibusį į namo kraštą. Tada ir supratom kodėl, nei girininkai, nei gaisrininkai negalėjo padėti. Tokiam darbui atlikti reikia specialių įgūdžių, įrangos ir daug drąsos.

Beržo nupjauti su auto bokšteliu nebuvo galimybės. Jis augo vidiniame kieme, kur privažiavimo nėra. Tad tokiu atveju , medis bus supjaustytas sekcijomis, lipant į patį medį naudojantis arboristine įranga.  Itin sudėtinga buvo nupjauti beržo lapijos dalį, kuri visa kabojo virš  namo stogo.  Praėjus keletui valandų šio avarinių  medžių pjovimas buvo baigtas.

Žinoma šių pasekmių buvo galima išvengti, laiku apžiūrėjus medį, įvertinus jo būklę. Laiku išgenėjus šį gražų beržą, išretinus jo šakas buvo galima visiškai išvengti to kas nutiko.

Kyla klausimų ? Reikalingas profesionalus patarimas? Skambinkite telefonu 864688298  

                                                       Patarimai nieko nekainuoja 

avariniu medziu pjovimas

avariniu medziu pjovimas