Laistymo sistemos

Laistymo sistemos

Graži namo aplinka reikalauja nuolatinės priežiūros. Viena iš svarbiausių namo aplinkos priežiūros dalių yra vejos ir augalų laistymas. Yra įvairių laistymo būdų ir kiekvienas pagal savo poreikius gali pasirinkti laistymo sistemą. Numatyti laistymo būdą įsirenginėjant ar atnaujinant aplinką, yra labai svarbu, nes dirvožemio drėgmė – tai augalų gyvybės šaltinis.  Kad augalai būtų sveiki, labai svarbu teisingai juos laistyti, nes augalams žalinga tiek drėgmės trūkumas, tiek perteklius. Kaip dažnai ir kaip ilgai laistyti priklauso nuo tokių veiksnių kaip oro sąlygos, augalų rūšis, dirvožemio tipas, vandens slėgis ir t.t.

Automatinė laistymo sistema pastaruoju metu įgauna vis didesnį populiarumą, tai įtakoja augantis gyvenimo tempas, kuris trumpina laiką papildomai kiemo priežiūrai.

Rinkdamiesi automatinę laistymo sistemą tikimasi estetiško kiemo, kur nesimėto laistomosios žarnos, visas kiemas būtų palaistytas vienodai ir bet kuriuo paros metu, net nesant namie, vanduo būtų naudojamas ekonomiškai.

 

 

 

Kyla klausimų ? Reikalingas profesionalus patarimas?

Skambinkite telefonu  8 646 88298  

Patarimai nieko nekainuoja 

 

Norite sužinoti darbų kainą? 

Skambinkite arba parašykite. 

[contact-form-7 id=“1943″ title=“Kontaktų forma 1″]