Sniego kasimo darbai

Sniego kasimo -valymo darbai . Mes gyvename Lietuvoje, o čia, kaip žinia, norime to ar nenorime, ateina šaltos žiemos. Vidutinė žiemos temperatūra -5 C, maksimali net iki -30 C. Todėl mūsų šalyje iškrenta nemažai sniego. O iškritęs sniegas sukelia daug problemų – sunku pravažiuoti su automobiliu, neįmanoma praeiti nesušlapus kojų. Problematiškas gyvenimas verda toliau miesto gyvenantiems gyventojams arba tiems gyventojams kurie gyvena vienkiemiuose, ten valstybės transportas nevalo kelių, arba juos valo itin retai, iškritus gausiam kritulių kiekiui Jūs net į darbą nuvažiuoti negalite, todėl sniego kasimo darbai tampa BŪTINYBE.

 

 

Esant mažam sniego kiekiui galima barstyti druską. Barstymui tinka bet kokia druska. Dar galima naudoti smėlį, jis nesumažins sniego ar ledo kiekio, bet pagerins sukibimą ir nebus taip slidu. Galite bandyti valytis sniegą savarankiškai- su rankiniu sniego semtuvu, bet jei plotai dideli, o sniego storis taip pat nemažas, Jums tikrai prireiks nemažos talkos. Bet kam gaišti savo brangų laiką ir gadintis nervus, kaip yra šios srities specialistų kurie Jums tikrai padės ir atliks savo darbą greitai bei sklandžiai? Sniego kasimo darbai viena iš mūsų įmonės veiklos sričių ir mes visada pasiruošę padėti Jums.
Taip pat teikiame sniego valymo nuo stogų paslaugas.
Sniego valymas nuo bet kokio pastato stogo paprastai reikalauja labai daug laiko ir fizinių pastangų.

Todėl mes siūlome greitą ir kokybišką sniego valymą patikimu transportu; Bei sniego kasimą nuo saulės kolektorių;

Kyla klausimų ? Reikalingas profesionalus patarimas? Skambinkite telefonu 8 646 88298

Patarimai nieko nekainuoja

Taip pat atliekame varveklių pašalinimą nuo stogų.

Varveklius, kybančius beveik po kiekvienu stogu ar stogeliu daužyti rekomenduoja civilinės saugos specialistai. Pasak civilinės saugos specialistų saugią aplinką aplink namą sukurti privalo už namą atsakingas asmuo ar įstaiga. Ne vienas gyventojas, o ypač namų ūkio bendrovė tą ir daro, tačiau kai kurie pavyzdžiai rodo, kad varveklius nemokšiškai šalinantys  darbuotojai sukelia didesnę grėsmę aplinkiniams, nei kybantis varveklis. Sugadinami automobiliai, kultūros vertybės ar netgi blogiausiu atveju sužalojami praeiviai.

Todėl tokį darbą reiktų patikėti jį išmanantiems žmonėms, kurie tai daro ne vieni metai. Imasi visų būtinų saugos priemonių. taip atlikdami darbą saugiai ir tvarkingai.

sniego kasimo darbai sniego kasimo darbai

Kyla klausimų ? Reikalingas profesionalus patarimas?

Skambinkite telefonu  8 646 88298  

Patarimai nieko nekainuoja 

 

Norite sužinoti  kainą? Skambinkite arba parašykite. 

Atsakysime per 1 val.