Žolės pjovimas

Dažniausiai žolė būna daugiametė, savo struktūra ji panaši į veją, bet yra žymiai aukštesnė. Žolių yra vienmečių, dvimečių ir  daugiamečių.  Jos (net ir daugiametės) anksti pradeda žydėti ir derėti, jų  derlius palyginti su vegetatyvine mase yra didesnis negu medžių ir krūmų. Žolės plinta daug greičiau negu sumedėję augalai, jų kartų kaita dažnesnė. Tai lemia didelį žolių  tempą: jų formos labai įvairios, jos prisitaikiusios augti ir labai nepalankiomis sąlygomis, dėl to dažniausiai yra augalinės dangos dominantai .Jeigu žolė nėra tinkamai ir laiku pjaunami ji  gali pasidaryti labai tanki ir vietomis net sukietėti. Žolės pjovimui yra naudojamos skirtingos technikos, kadangi skiriasi skirtingi žolės plotai. Žolės pjovimas sudėtingas ir kruopštus darbas. Dažniausiai mažiems žolės plotams pjauti yra naudojamos žoliapjovės (trimeriai ). Dideliu greičiu besisukantis lynas, esantis nešiojamo aparato apačioje, nupjauna ir susmulkina net iki 40cm aukščio žolę. Taip pat trimeriai gali būti naudojami krūmams, sustabarėjusiai žolei nupjauti, miško valymo darbams atlikti.Taipogi trimeriai puikus pasirinkimas, jeigu Jums reikia apipjauti žolės pakraščius, mažas teritorijas ar sunkiai prieinamas vietas, kurios su įprastine žoliapjove dažniausiai lieka nepaliestos.Žolės pjovimas sunkus ir atsakingas darbas.

Dideliems žolės plotams nupjauti yra naudojami specialūs traktoriukai arba įrenginiai, agregatai, kurie yra montuojami prie galingų traktorių. Tokių įrenginių esti įvairių ir svarbiausia tai, jog jie skiriasi savo pajėgumu ir pjovimo pločiu, todėl priemonės pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikio.

Jeigu šalia Jūsų sodybos yra dideli nešienautos žolės plotai, vasaros pradžioje bei pabaigoje tai puiki terpė veistis erkėms. Kurios platina laimo bei encefalito ligas. Tad kam laukti , kol žolė peraugs, jeigu galima ją nupjauti jau šiandien ?  O tam kad visa tai būtų nepriekaištingai atlikta, samdykite profesionalus.   Gaukite nemokamą pasiūlymą jau dabar !  <<Spausti čia>>

Kyla klausimų ? Reikalingas profesionalus patarimas? Skambinkite telefonu 8 646 88298  

                                                       Patarimai nieko nekainuoja 

Žolės pjovimas

Žolės pjovimas traktoriuku. Graži žolė- mūsų prioritetas